Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 24.10.2018 04:03

Konferencë e përbashkët e dy kryeministrave shqiptarë (Drejtpërdrejt)

Kryeministri i SHqipërisë Edi Rama dhe ai i Kosovës Ramush Haradinaj mbajnë një konferencë të përbashkët për media.

Pas konferencës do të nënshkruhen një varg marrëveshjes në mes ministrave përkatës të dy Qeverive.

Ngjarjet live në të kaluarën