Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 25.06.2019 04:34

Konferencë e organizatorëve të protestës për shkarkimin e Lumezit (Drejtpërdrejt)

Grupi i qytetareve të pavarur të Kosovës "PROTESTOJ", mban konferencë për shtyp.

Aty do të flasin Shkëlzen Gashi dhe Rron Gjinovci, dy prej organizatoreve te protestes "Shkarkim Kryeprokurorit, Vetting Gjyqesorit 2".

Ngjarjet live në të kaluarën