Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 23.05.2019 02:11

Konferencë e jashtëzakonshme e Policisë

Policia e Kosovës organizon ë konferencën e dytë të jashtëzakonshme për sot, e cila i dedikohet një operacioni policor i cili është realizuar në shkallë vendi ndaj lojërave të fatit.

Në konferencë do të marrin pjesë zyrtarë kompetentë nga Policia e Kosovës, nga Dogana e Kosovës dhe ATK-ja.

Ngjarjet live në të kaluarën