Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 21.08.2019 11:18

Konferencë e Grupit të Deputetëve të Pavarur (Drejtpërdrejt)

Grupi i Deputetëve të Pavarur mban konferencë për media. Në konferencë do të flasin deputetët Visar Ymeri dhe Dukagjin Gorani.

Pritet që në konferencë të bëhet publik edhe themelimi i partisë së re.

Ngjarjet live në të kaluarën