Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 26.06.2019 04:46

Konferencë e Arban Abrashit (Drejtpërdrejt)

Lidhja Demokratike e Kosovës, mban konferencë për medie. Konferencën e mban Arban Abrashi dhe flet për kryeqytetin./KosovaPress/


Ngjarjet live në të kaluarën