Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 25.06.2019 12:30

Konferenca Veseli-Bierman (Drejtpërdrejt)

Kryeparlamentari Kadri Veseli ka pritur në takim Ndihmës Administratorin e USAID-it për Evropë dhe Evroazi, Brock Bierman.

Pas takimit, ata po mbajnë një konferencë për media./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën