Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 22.09.2019 07:13

Konferenca ‘Shëndeti, Mirëqenia dhe të Drejtat e Fëmijëve’

Kryeministri Ramush Haradinaj po merr pjesë në Konferencën Ndërkombëtare “Shëndeti, Mirëqenia dhe të Drejtat e Fëmijëve”.

Ngjarjet live në të kaluarën