Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 21.10.2019 03:53

Konferenca “Pesë dështimet e Qeverisë në rrugën e integrimit Evropian”

Grupi për Studime Juridike dhe Politike mban konferencë me temën “Pesë dështimet e Qeverisë në rrugën e integrimit Evropian”.

Ngjarjet live në të kaluarën