Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 22.10.2018 04:38

Konferenca për media e PDK-së (Drejtpërdrejt)

Partia Demokratike e Kosovës po mban konferencë për media pas përfundimit të procesit zgjedhor.

Konferenca po mbahet në selinë qendrore e PDK-së në Prishtinë.

PDK është në balotazh në Prizren, Vushtrri, Mitrovicë, Dragash, Kaçanik, Shtime, Ferizaj, Rahovec, Malishevë dhe Klinë./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën