Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 21.08.2019 11:15

Konferenca për media e Lëvizjes Vetëvendosje (Drejtpërdrejt)

Lëvizja Vetëvendosje mban konferencë për media.

Konferenca mbahet në selinë e kësaj partie dhe është e paraparë që të fillojë në orën 13:00

Ngjarjet live në të kaluarën