Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 20.04.2019 01:17

Konferenca pas ndeshjes Kosovë-Maltë (drejtpërdrejt)

Mbahet konferenca pas ndeshjes së Kosovës dhe Maltës në Ligën e Kombeve. ​Kosova ka shënuar fitore 3-1.


Ngjarjet live në të kaluarën