Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 18.09.2019 06:34

Konferenca mbi luftimin e korrupsionit në nivel të lartë

Misioni i OSBE-së organizon konferencë mbi parandalimin dhe luftimin e korrupsionit në nivel të lartë.

Ngjarjet live në të kaluarën