Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 24.04.2019 12:56

Konferenca Haradinaj-Rama (Drejtpërdrejt)

Konferenca e përbashkët për media e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj dhe kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, pas mbledhjes së përbashkët të dy qeverive shqiptare.

Ngjarjet live në të kaluarën