Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 22.04.2019 01:02

Konferenca e Ramush Haradinajt (Drejtpërdrejt)

Kryeministri i Republikës së Kosovës dhe kryetar i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, po mban konferencë me gazetar, pas procesit të sotëm zgjedhor.

AAK ishte në balotazh në Suharekë, Obiliq, Gjakovë, Istog, Rahovec dhe Klinë./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën