Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 22.02.2019 08:18

Konferenca e Kroacisë pas ndeshjes me Kosovën (Drejtpërdrejt)

Konferenca e përfaqësues së Kroacisë në futboll, pas përfundimit të ndeshjes me Kosovën, ndeshje kjo e cila është ndërprerë dje për shkak të shiut për të vazhduar sot në mesditë.

Ndeshja përfundoi me rezultat 1:0 për Kroacinë.

Kosova dhe Kroacia luajtën në ‘Maksimir’ të Zagrebit, në kuadër të kualifikuesve për Kupën e Botës ‘Rusi 2018’./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën