Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 24.01.2018 12:50

Konferenca e PDK-së (Drejtpërdrejt)

Partia Demokratike e Kosovës po mban konferencë për media.

Konferenca po mbahet në selinë qendrore e PDK-së në Prishtinë.

PDK është në balotazh në Prizren, Vushtrri, Mitrovicë, Dragash, Kaçanik, Shtime, Ferizaj, Rahovec, Malishevë dhe Klinë./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën