Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 23.04.2018 11:08

Konferenca e parë e KQZ-së për Istogun (Drejtpërdrejt)

Komisioni Qendrore i Zgjedhjeve po mban konferencën e parë, ku do të raportohet për procesin e hapjes së vendvotimeve në komunën e Istogut.

Përndryshe, janë 49.150 qytetarë me të drejt vote që kanë mundësi të votojnë sot për kryetarin e komunës së Istogut.

Në këtë komunë hapen 23 qendra dhe 63 vendvotime./KosovaPress/

 

Ngjarjet live në të kaluarën