Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 20.04.2019 01:12

Konferenca e Nismës për Kosovën (Drejtpërdrejt)

Nisma për Kosovën po mban konferencën e fundit për sot, ku pritet të komentojë procesin zgjedhorë, si dhe rezultatet e arritura në këtë proces.

Ngjarjet live në të kaluarën