Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.01.2018 11:52

Konferenca e Lëvizjes Vetëvendosje (Drejtpërdrejt)

Lëvizja Vetëvendosje po mban konferencë për media, ku po flasin deputetja Albulena Haxhiu dhe deputeti Sami Kurteshi.

Ngjarjet live në të kaluarën