Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 20.09.2018 05:35

Konferenca e Lëvizjes Vetëvendosje (Drejtpërdrejt)

Lëvizja Vetëvendosje po mban konferencë për media, ku po flasin deputetja Albulena Haxhiu dhe deputeti Sami Kurteshi.

Ngjarjet live në të kaluarën