Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 23.05.2019 02:04

Konferenca e LDK-së (Drejtpërdrejt)

Kryetari i grupit parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti dhe zëdhënësi Besian Mustafa, mbajnë konferencë.

Ngjarjet live në të kaluarën