Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 25.06.2019 04:41

Konferenca e KQZ-së, Policisë dhe Prokurorisë (Drejtpërdrejt)

Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka, drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Shpend Maxhuni dhe kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, po mbajnë një konferencë të përbashkët.

Në këtë konferencën do të flitet për përgatitjet që kanë bërë këto institucione lidhur me zgjedhjet e 22 tetorit./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën