Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 24.10.2018 04:04

Konferenca e KQZ-së për Istogun (Drejtpërdrejt)

Komisioni Qendrore i Zgjedhjeve po mban konferencë për media, ku do të raportohet për procesin e votimit deri në orën 11:00, në komunën e Istogut.

Përndryshe, janë 49.150 qytetarë me të drejt vote që kanë mundësi të votojnë sot për kryetarin e komunës së Istogut.

Në këtë komunë hapen 23 qendra dhe 63 vendvotime./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën