Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 19.10.2018 08:05

Konferenca e KQZ-së (Drejtpërdrejt)

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mban konferencën e dytë për media lidhur me pjesëmarrjen në votime dhe për procesin zgjedhore deri në ora 11:00.

Konferenca po mbahet në qendrën mediale të KQZ-së.

Përndryshe, KQZ në 19 komuna ku po mbahet raundi i dytë i zgjedhjeve ka angazhuar 14 mijë komisionerë. /KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën