Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 23.07.2018 07:06

Konferenca e KOK, “Barazia gjinore dhe diversiteti” ( Drejtpërdrejt)

Komiteti Olimpik i Kosovës (KOK) organizon konferencën me temën “Barazia gjinore dhe diversiteti”. /KosovaPress/


 

Ngjarjet live në të kaluarën