Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 16.09.2019 03:03

Konferenca e Haradinajt dhe kryeministrit të Malit të Zi (Drejtpërdrejt)

​Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe kryeministri i Malit të Zi, Dushko Markoviq, po mbajnë konferencë për media, pas takimit që patën.

Haradinaj ka organizuar pritje me nderime shtetërore për kryeministrin e Malit të Zi, Dushko Markoviq. /KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën