Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 19.10.2018 08:02

Konferenca e Gjykatës Supreme (Drejtpërdrejt)

Dhoma e Posaçme e Gjykatës Supreme të Kosovës në Prishtinë, po mban konferencë për media, ku do të prezantohet puna 1 vjeçare e saj, sukseset , vështirësitë dhe rrethanat tjera lidhur me punën e Dhomës së Posaçme të Gjykatës Supreme.

Konferenca po mbahet në selinë e Gjykatës, në Pallatin e Drejtësisë./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën