Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 24.04.2019 01:00

Konferenca e dytë e DnV-së (Drejtpërdrejt)

Koalicioni i OJQ-ve “Demokracia në Veprim”, po mban konferencën e dytë për media, ku do të flitet për daljen dhe mbarëvajtjen e procesit zgjedhor.

Ngjarjet live në të kaluarën