Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 19.07.2019 04:49

Konferenca e drejtorit të ShSKUK-së

Drejtori i përgjithshëm i Shërbimit Spitalor dhe Klinik Universitar të Kosovës, Basri Sejdiu, mban konferencë për medie.


Ngjarjet live në të kaluarën