Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 25.06.2019 04:34

Konferenca e DnV-së për zgjedhjet lokale (Drejtpërdrejt)

Koalicioni i OJQ-ve “Demokracia në Veprim”, po mban konferencën për media mbi vlerësimin e ecurisë së fushatës zgjedhore, si dhe planin e DnV-së për vëzhgim gjatë ditës së zgjedhjeve.

Konferenca po mbahet në zyrat e Institutit Demokratik të Kosovës. /KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën