Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 16.01.2018 06:20

Konferenca e DnV-së (Drejtpërdrejt)

Koalicioni i OJQ-ve “Demokracia në Veprim”, po mban konferencë për media mbi vlerësimin e ecurisë së fushatës zgjedhore, si dhe planin e DnV-së për vëzhgim gjatë ditës së zgjedhjeve.

Konferenca po mbahet në zyrat e Institutit Demokratik të Kosovës (KDI)./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën