Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 21.10.2018 04:55

Konferenca e AAK-së (Drejtpërdrejt)

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës po mban konferencë për media, ku pritet të flitet për procesin zgjedhor deri në këtë kohë.

Përndryshe, AAK është në balotazh në Suharekë, Obiliq, Gjakovë, Istog, Rahovec dhe Klinë./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën