Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 24.04.2019 12:56

Kompania “Kujtesa” konferencë për media (Drejtpërdrejt)

Kompania “Kujtesa” mban konferencë për media me rastin e sigurimit të të drejtave ekskluzive për transmetimin e Champions League dhe Evropa League

Ngjarjet live në të kaluarën