Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 23.05.2019 02:07

Komisioni voton raportin vjetor të shpenzimeve të Kuvendit

Komisioni për Buxhet dhe Financa voton raportin vjetor të shpenzimeve të Kuvendit të Kosovës për vitin 2018.

Ngjarjet live në të kaluarën