Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 08.12.2019 03:32

Komisioni për Arsim diskuton për vendimet për mbylljen e universiteteve

Mbahet mbledhja e Komisionit për Arsim, Shkencë dhe Teknologji.

Ngjarjet live në të kaluarën