Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 23.05.2019 02:09

Komisioni hetimor shqyrton dokumentacionin e PTK-së

Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me gjendjen në PTK dhe Vala po shqyrton dokumentacionin e pranuar

Ngjarjet live në të kaluarën