Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 24.04.2019 01:01

Komisioni hetimor për dëbimin e gylenistëve (Drejtpërdrejt)

Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me ndriçimin e rastit të dëbimit të gjashtë shtetasve turq, ka paraparë të intervistojë presidentin Hashim Thaçi, kryeministrin Ramush Haradinaj, si dhe sekretarin e Përgjithshëm të Ministrisë së Punëve të Brendshme, Luzlim Ejupi.

Ngjarjet live në të kaluarën