Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 16.10.2019 10:50

KOK mban konferencën për barazi gjinore (Drejtpërdrejt)

Komiteti Olimpik i Kosovës organizon për herë të tretë konferencën “Barazia Gjinore dhe Diversiteti”.


Ngjarjet live në të kaluarën