Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 19.01.2020 06:34

KOK dhe HIB Petrol me marrëveshje bashkëpunimi (Drejtpërdrejt)

Nënshkruhet marrëveshja e bashkëpunimit ndërmjet HIB Petrol dhe Komunitetin Olimpik të Kosovës.

Ngjarjet live në të kaluarën