Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 23.10.2019 05:49

KOK dhe HIB Petrol me marrëveshje bashkëpunimi (Drejtpërdrejt)

Nënshkruhet marrëveshja e bashkëpunimit ndërmjet HIB Petrol dhe Komunitetin Olimpik të Kosovës.

Ngjarjet live në të ardhmën

Nuk ka ngjarje të planifikuara