Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 22.04.2019 09:03

Koalicioni PDK-AAK-Nisma përmbyll fushatën zgjedhore (Drejtpërdrejt)

Koalicioni PDK-AAK-Nisma dhe partnerët e tjerë mbajnë tubimin përmbyllës të fushatës elektorale për zgjedhjet e 11 qershorit.

Fushata zgjedhore përfundon sonte në orën 00:00 ndërsa zgjedhjet mbahen të dielën.

Fushata zgjedhore është hapur zyrtarisht më 31 maj deri sonte në mesnatë./KosovaPress/


Ngjarjet live në të kaluarën