Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 14.10.2019 09:18

Koalicioni AAK-PSD nominon Haradinajn për kryeministër (Drejtpërdrejt)

Koalicioni AAK-PSD nominon Ramush Haradinajn për kryeministër, po ashtu prezantohet programi politik si dhe kandidatët për deputetë të këtij koalicioni.

Ngjarjet live në të kaluarën