Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 22.10.2018 04:38

Këshilli i përgjithshëm i LDK-së (Drejtpërdrejt)

Këshilli i Përgjithshëm i LDK-së po mban mbledhjen e radhës, ku pritet të diskutohet për procesin zgjedhor, si dhe çështje tjera partiake.

Takimi po mbahet në njërin nga restorantet në Prishtinë./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën