Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 20.03.2019 11:27

KDI diskutim publik për monitorimin e Kuvendit (Drejtpërdrejt)


Instituti Demokratik i Kosovës organizon diskutimin publik mes deputetëve të Kuvendit të Kosovës, shoqërisë civile dhe përfaqësuesve të medieve rreth monitorimit të punës së Kuvendit.

Ngjarjet live në të kaluarën