Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 18.11.2019 09:13

Kadriu flet për rrëshqitjet në rrugën Veternik-Prishtinë (Drejtpërdrejt)

Zëvendësministri i Infrastrukturës,Rexhep Kardiu po mban konferencë për situatën e krijuar në segmentin rrugor Veternik-Prishtinë, lidhur me rrëshqitjet që kanë ndodhur si pasojë e vërshimeve.

Ai pritet të flas edhe për gjendjen e rrugëve nacionale, të cilat janë nën menaxhimin e kësaj ministrie, si dhe për ndihmën që ua kanë ofruar komunave./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën