Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 24.04.2019 01:02

Kadri Veseli, në takim me kryetarin e Kuvendit të Shqipërisë (Drejtpërdrejt)

Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë Gramos Ruçi po qëndron në një vizitë dy ditore në Kosovë.

Ai do të takohet me kryetarin e Kuvendit Kadri Veseli, presidentin e Kosovës Hashim Thaçi dhe kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën