Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.07.2019 03:32

Kabinetet e qeverive shqiptare bëjnë homazhe në Prekaz (Drejtpërdrejt)

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, bashkë me kabinetet qeveritare të të dyja vendeve, do të bëjnë homazhe tek Kompleksi Memorial “Adem Jashari” në Prekaz.

Ngjarjet live në të kaluarën