Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 14.10.2019 09:24

Ish-zyrtarët e Telekomit intervistohen nga Komisioni Hetimor Parlamentar

Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me gjendjen në PTK dhe Vala interviston ish-drejtorin Teknik në Telekom, Mehdi Latifaj, zyrtarin ligjor, Sabaudin Ramaxhiku dhe menaxherin e Produkteve, Nysret Jashanica.

Ngjarjet live në të kaluarën