Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 18.07.2019 10:36

Ish-kryeshefi i Telekomit Shyqeri Haxha intervistohet nga komisioni

Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me gjendjen në PTK dhe Vala interviston Shyqeri Haxhën, ish-kryeshef i Telekomit të Kosovës

Ngjarjet live në të kaluarën