Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 14.11.2019 01:36

Intervistohen zyrtarët e PTK-së nga Komisioni hetimor parlamentar

Në Kuvendin e Kosovës sot mbahet mbledhja e radhës e Komisionit hetimor parlamentar në lidhje me gjendjen në PTK dhe Vala.

Sot do të intervistohet Sebaudin Ramaxhiku, Zyrtar Ligjor në Telekomin e Kosovës sh.a, si dhe Arben Hlili, Shef i Kontabilitetit Departamenti i Financave në Telekomin e Kosovës sh.a,.

Deri më tani dhjetëra zyrtarë janë intervistuar./KosovaPress

Ngjarjet live në të kaluarën