Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 20.07.2019 11:07

Intervistimi i sh-kryetarit të bordit të PTK-së, Rexhë Gjonbalaj

Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me gjendjen në PTK dhe Vala interviston Rexhë Gjonbalaj, ish-kryetar i Bordit të Drejtorëve të PTK-së.

Ngjarjet live në të kaluarën